карта сайта на главную написать письмо
rus

rus ukr eng

ДЖАЗОВИЙ КЛАВІР

У першій половині XVIII сторіччя Й.С. Бах  створив Добре Темперований Клавір (ДТК).  А на початку XXI з’явився новий – ДЖАЗОВИЙ КЛАВІР Олександра  Саратського. Він називає його ДНК – Джазово-Налаштований Клавір.

19 лютого 2015 року, у вівторок, в Колонному залі ім. М.В.Лисенка Національної філармонії України відбудеться черговий  сольний концерт   відомого київського композитора та джазового  піаніста О.Саратського. В своїй творчості він органічно поєднує традиції джазу, академічної музики та українського фольклору.

В першому відділенні прозвучать нові твори  та  імпровізації композитора в авторському виконанні ( Прелюдії, соната) та квінтет («Збільшена Пріма») для ф-но і  струнних.    В другому – звучатимуть нові і «старі» джазові обробки українських (та інших) народних пісень.  Зараз цю музику називають  «етно-джаз» або «джаз-фольк», і вона має тисячі поціновувачів у всьому світі. Обробки - це визначальна риса творчого стилю О. Саратського.

В концерті братиме участь струнний квартет «ПРІМА», у складі :

                            Анна Прімакова - скрипка

                            Єва Прімакова - скрипка

                            Олександр Прімаков - альт               

                            Влад Прімаков - віолончель                                                                                 

Концертом у Києві композитор розпочне свій п’ятий тур містами України, який без сумніву матиме широкий позитивний резонанс у суспільстві.

Сподіваємось на плідну співпрацю.


Александр Саратский
© Олександр Саратський 2008
Дизайн та розробка РА "Кориця"