карта сайта на главную написать письмо
rus

rus ukr eng

Історія

ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Олександр Саратський - лауреат міжнародних джазових фестивалів (Лісабон, Москва, Прага, Барселона), випускник Ленінградської консерваторії, композитор, аранжувальник, історик і теоретик, викладач Київської музичної академії ім. П. І. Чайковського (консерваторії). На сцені він вже 30 років, а з авторськими проектами працює як в Росії, так і на Україні.

По закінченню Київського музичного училища (1979 р.) і служби в армії (1979-81 рр..), Працював в ансамблі "Каскад", а з 1988 року - музичним керівником популярної свого часу групи "XX СТОЛІТТЯ".

О. Саратський кожен рік дає сольні концерти в Колонній залі Національної філармонії України. Він є творцем і беззмінним керівником відомого Київського ансамблю "Два плюс ...", а також автором чотирьох компакт-дисків.

Ансамбль "Два плюс ..." О. Саратський організував разом зі своїм другом - чудовим вокалістом Олексієм Тузов. Сьогодні, в ансамблі беруть участь кращі музиканти України.

Стилістичний діапазон колективу величезний: від старого джазу - до сучасної музики, від новаторських пошуків та експериментів - до популярних мелодій. Ансамбль постійно бере участь у всіляких концертах, презентаціях, престижних акціях, як в Україні, так і за кордоном (Туреччина, Бельгія).

 

 

 

 

 

 

 


Александр Саратский
© Олександр Саратський 2008
Дизайн та розробка РА "Кориця"